Byt 2+1, Husova, Mladá Boleslav

Velmi rád bych vám v zastoupení majitele nabídl ke koupi zajímavou bytovou jednotku v osobním vlastnictví o dispozici 2+1 a užitné ploše 56 m2, jež se nachází v 2. patře cihlového domu v ulici Husova v Mladé Boleslavi. Bytový dům je izolovaný předním domem od ulice a nabízí prostor k posezení a hraní před domem. Byt je ve velmi udržovaném stavu. Dispozici tvoří 2 pokoje (19,5 m²), kuchyň (6,3 m²), koupelna s WC (5 m²), chodba (6 m²).  Celou dispozici si můžete prohlédnout ve virtuální prohlídce, která je součástí propagace. K bytu náleží sklep (8 m2), který se nachází v suterénu domu. Před domem je prostor pro zahradní nábytek.

Vytápění zajišťuje plynový kotel, dům je napojený na veřejný vodovod i kanalizaci. Zděné jádro, plastová okna, pvc podlahy a dlažba v koupelně. V chodbě je prostorná vestavěná skříň. Kuchyně je kompletně vybavena spotřebiči (myčka, multifunkční trouba a plynový vařič, digestoř) a dostatkem úložného prostoru včetně místa pro sušičku.

Jedná se o lokalitu se skvělou dopravní dostupností do centra a kompletní občanskou vybaveností s blízkostí školy, školky, obchodů, administrativních budov atd. Financování je možné hypotékou, kterou Vám velmi rádi zajistí kolegové z eDO finance. Pro více informací mě kontaktujte.

Plocha užitná: 56 m2
Elektrický kotel
Zahrada před domem pro společné využití

Dispozice: 2+1
Cihlový dům
Včetně sklepu

Virtuální prohlídka domu

Foto prohlídka

Byt se nachází v ulici Husova. Výhoda domu je, že je izolovaný jiným domem od ulice a do bytu se dostanete průchodem. Díky tomu je v bytě klid a není zde žádný hluk z ulice. Následně zde naleznete menší zahradu k letnímu využití a prostor pro hraní dětí bez rizika silnice.

Hlavní částí bytu jsou 2 pokoje o rozlohách téměř 20 m². Jedním z těchto pokojů je obývací pokoj využívaný také jako jídelna. V pokoji je vystavěna dřevěná nástavba, která přináší další úložný prostor a místo ke spaní. 

Druhý stejně veliký pokoj je v současnosti využíván jako dětský. Stejně jako v prvním pokoji i zde je vystavěna dřevěná nástavba (palanda). Zde je využita jako hrací prostory pro děti.

 

Centrální chodba s předsíní propojují celý byt. Z chodby se dostanete do všech pokojů a tudíž jsou všechny části bytu neprůchozí. Na chodbě je také prostorná vestavěná skříň a přístup k plynovému kotli.

Kuchyně poskytuje dostatek úložných prostor díky skříňkám na obou stranách. V kuchyni jsou všechny potřebné spotřebiče jako myčka, multifunkční trouba, plynový vařič a digestoř. V kuchyni je i prostor pro sušičku. 

Koupelna je propojena s toaletou a nalezneme zde vanu a prostor pro pračku. 

Jak již bylo zmíněno v úvodu před domem je klidná plocha k posezení a hraní. Kousek od domu se nachází i dětské hřiště. 

Půdorys

Okolí bytu

Vzdálenosti od domu

Nájezd na dálnici D10: 2 km
Kino: Cinestar Mladá Boleslav (1,2 km)
Restaurace: Krušovická Šalanda (300 m)
Koupaliště: 800 m
Obchody: Kaufland (2 km) Lidl (2,5 km)
Obchodní domy: Olympia (3 km), Bondy Centrum (1,2km)
Lesní školka Nad Klenicí: 300m

Cena nemovitosti

3 650 000 Kč

Pokud Vás zaujal způsob propagace této nemovitosti a rádi byste využili mých služeb, neváhejte mě kontaktovat

Stanislav Černý

Telefon

+420733228816

Email

info@stanislavcerny.cz

15 + 7 =