Byt 2+kk, 17. listopadu, Mladá Boleslav

Velmi rád bych Vám nabídl k prodeji zajímavou bytovou jednotku o dispozici 2+kk a podlahové ploše 46 m2, která se nachází v 2. patře panelového domu s výtahem ve vyhledávané lokalitě Mladá Boleslav, v ulici 17. listopadu. Jednotka je v osobním vlastnictví.. Byt prošel přibližně před 10 lety rekonstrukcí, která zahrnovala: nové rozvody elektřiny, vody a odpadů, zděné jádro, vyrovnání podlah, nové vnitřní štuky, kuchyně. Vytápění je dálkové ústřední.

Příslušenstvím je sklep, který se nachází v suterénu domu, parkování je bezproblémové před domem. V domě došlo k revitalizaci výtahu.

V současné době v bytě bydlí spolehlivý nájemník a byt lze tudíž využít jako investiční. V případě využití bytu pro své potřeby je nájemník připraven ukončit smlouvu dohodou.

Jedná se o lokalitu s kompletní občanskou vybaveností – v blízkosti jsou školy, školky, dětská hřiště, supermarkety, úřady, pošta, bankovní instituce, vyhledávaná přírodní rezervace Radouč, v docházkové vzdálenosti 8. brána Škoda auto. Financování je možné hypotéčním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme v naší společnosti eDO finance. Nemovitost je volná ihned, pro více mě kontaktujte.

Plocha užitná: 43 m2
Dálkové vytápění
V centru Mladé Boleslavi

Dispozice: 2+kk
Panelový dům
Včetně sklepu

Virtuální prohlídka bytu

Foto prohlídka

Byt se nachází v ulici 17. listopadu kousek od supermarketu Tesco a kina Forum. Výhoda bytu je, ve vzdálenosti od všech důležitých částí města. Dokážete si vše zařídit v dochozí vzdálenosti.

Hlavní částí bytu je obývací pokoj s kuchyňským koutem. Kuchyně prošla rekonstrukcí přibližně před 10 lety kdy bylo vytvořeno nové jádro včetně kuchyně.

Z centrální chodby se dostaneme do všech pokojů a koupelny. Koupelna prošla také kompletní rekonstrukcí a došlo k propojení koupelny a toalety. V koupelně byla zasazena rohová vana. 

 

Ložnice poskytuje dostatek prostoru pro velkou postel a zároveň úložný prostor.

Půdorys

Okolí bytu

Vzdálenosti od domu

Nájezd na dálnici D10: 2 km
Kino: Cinestar Mladá Boleslav (1,2 km)
Restaurace: Start (700 m)
Obchody: Kaufland (1 km) Lidl (500 m)
Obchodní domy: Olympia (3 km), Bondy Centrum (1,2km)
ZŠ PASTLEKA: (800m)

Cena nemovitosti

3 100 000 Kč

Pokud Vás zaujal způsob propagace této nemovitosti a rádi byste využili mých služeb, neváhejte mě kontaktovat

Stanislav Černý

Telefon

+420733228816

Email

info@stanislavcerny.cz

7 + 12 =