Byt 3+1, Sadová, Bakov nad Jizerou

Velmi rád bych vám v zastoupení majitelů nabídl k prodeji atraktivní bytovou jednotku v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 a užitné ploše 77 m2 , která se nachází v 2. patře cihlového domu bez výtahu, v ulici Sadová v Bakově nad Jizerou. Byt prošel v roce 2016 rozsáhlou rekonstrukcí. Vytápění a ohřev vody je řešen plynovým kotlem, podlahy jsou plovoucí, vinylové a dlažba. Byt je velice prosvětlený a útulný. Dispozice bytu je dobře vidět v půdorysu bytu níže. Celou nemovitost si můžete projít ve virtuální prohlídce, která je součástí propagace.

Příslušenstvím je velice prostorný sklep (13m2). Před domem se dá snadno parkovat. Dům je napojený na veřejnou kanalizaci a vodovod. Jedná se o velmi klidnou část města Bakov nad Jizerou s veškerou občanskou vybaveností v blízké vzdálenosti Mladé Boleslavi. Možnost financování hypotéčním úvěrem, který Vám může pomoci zajistit naše společnost eDO finance. Pro více informací mě kontaktujte.

Plocha užitná: 77 m2
Plynový kotel
Sklep (13 m2)

Dispozice: 3+1
Cihlový dům
Velmi klidná lokalita

Virtuální prohlídka domu

Foto prohlídka

Byt se nachází v ulici Sadová v Bakově nad Jizerou. Jedná se o velmi klidnou část města. V domě jsou 4 bytové jednotky. Před domem je příjemné posezení pro majitele bytů.

Největší místnost v bytě je obývací pokoj o více než 20 m2. D obývacího pokoje se lze dostat z kuchyně. Obývací pokoj je velice prosvětlený. Na podlaze je vinylová podlaha.

Kuchyně je vybavena vestavěnými spotřebiči. Díky tvaru L a ostrůvku nabízí mnoho pracovní plochy pro vaření. Na podlaze je dlažba. Druhá část kuchyně je využita jako jídelní část.

Ložnice díky velké skříni poskytuje mnoho úložného prostoru. Najdeme zde i dostatek místa pro velkou manželskou postel. Z ložnice je vstup na lodžii.

Další pokoj je v současné době využíván jako dětský. Místost o více než 10m2 je také velice prosvětlena s výhledem na zahrádky. 

Koupelna a toaleta jsou dvě samostatné místnosti. V koupelně nalezeme vanu.

Půdorys

Okolí bytu

Vzdálenosti od domu

Školka: 1,5 km
Restaurace: 200 m
Škola: 2 km
COOP: 600 m
Mladá Boleslav: 6 km
Mnichovo Hradiště: 6km

Cena nemovitosti

4 690 000 Kč

Pokud Vás zaujal způsob propagace této nemovitosti a rádi byste využili mých služeb, neváhejte mě kontaktovat

Stanislav Černý

Telefon

+420733228816

Email

info@stanislavcerny.cz

5 + 3 =