Byt 3+1 s garáží, Na Sídlišti, Dolní Bousov

Velmi rádi bychom Vám v zastoupení majitele nabídli k prodeji atraktivní bytovou jednotku v osobním vlastnictví o dispozici 3+1 a užitné ploše 66 m2, která se nachází v 1. patře cihlového domu bez výtahu, v ulici Na Sídlišti v Dolním Bousově. Bytová jednotka je ihned k dispozici. Vytápění je řešeno plynovým kotlem, voda je ohřívána plynovým bojlerem, podlaha lino a parkety, okna plastová. Noví majitelé jistě ocení možnost napojení krbových kamen ve dvou pokojích. Je nutné provést rekonstrukci toalety a některých dalších částí bytu. Celou nemovitost si můžete projít ve virtuální prohlídce, která je součástí propagace.

Příslušenstvím jsou 2 sklepy a lodžie. Před domem je parkoviště pro pohodlné parkování. Dům je po revitalizaci ve výborném stavu. K bytu také patří garáž o rozloze 24m2. Garáž se nachází přibližně 300 m od bytu. Možnost koupě samostatného bytu nebo garáže. Jedná se o velmi klidnou lokalitu s veškerou občanskou vybaveností v blízké vzdálenosti okresního města Mladá Boleslav. Možnost financování hypotéčním úvěrem, který Vám může pomoci zajistit naše společnost eDO finance. Při focení bytu byl v bytě použit nábytek, který již na prohlídkách nebude. V současné chvíli je byt prázdný. Pro více informací mě kontaktujte.

Plocha užitná: 66 m2
Plynový kotel
Možnost krbových kamen

Dispozice: 3+1
Cihlový dům
Včetně 2 sklepů

Virtuální prohlídka domu

Foto prohlídka

Byt se nachází v ulici Na Sídlišti. Dům je umístěn v klidné části města v blízkosti dalších činžovních domů. U domu je mnoho parkovacích míst a v okolí hodně zeleně.

Největší místnost v bytě je obývací pokoj o více než 21 m2. Do obývacího pokoje se dá dostat z chodby nebo kuchyně. Dají se zde připojit krbová kamna na komín. Na podlahách jsou parkety.

Z obývacího pokoje se dostaneme na prostornou lodžii z okny do ložnice. 

Ložnice o rozměrech přes 11 m2 má také možnost zapojení krbových kamen. Stejně jako v obývacím pokoji i zde jsou parkety. 

Nejmenší pokoj o necelých 8 m2 je přístupný z kuchyně. Lze využít jako dětský pokoj, ložnici nebo pracovnu.

Kuchyně je prostorná s částí pro jídlenu. V kuchyni nalezneme myčku i sporák. V rohu místnosti je umístěn plynový kotel. 

Z centrální chodby se dostaneme do ložnice, koupelny, toalety, kuchyně a obývacího pokoje. V koupelně se nachází sprchový kout.

Součástí prodeje je také garáž nedaleko od bytu. Garáž je prostorná se zapojenou elektřinou.

Velkou výhodou bydlení v Dolním Bousově je příroda. V okolí je mnoho zeleně.

Půdorys

Okolí bytu

Vzdálenosti od domu

Školka: 450 m
Restaurace Máme Hlad – 300m
Škola: 450 m
Večerka: 300 m
Mladá Boleslav: 18 km
Jičín: 18 km

Cena nemovitosti

3 350 000 Kč za byt

400 000 Kč za garáž

Pokud Vás zaujal způsob propagace této nemovitosti a rádi byste využili mých služeb, neváhejte mě kontaktovat

Stanislav Černý

Telefon

+420733228816

Email

info@stanislavcerny.cz

1 + 3 =