Byt v rodinném domě se zahradou, Chudoplesy

Rád bych vám v zastoupení majitelů nabídl krásný byt o dispozici 3+1+zimní zahrada v obci Chudoplesy. Byt se nachází v domě o dvou bytových jednotkách v klidné části obce.
Byt s rozlohou kolem 140 m2 nabízí opravdu mnoho prostoru k využití. K bytu náleží dvě parkovací místa, možnost využívat výhradně pozemek za domem o rozloze 778 m2 a terasa o podlahové ploše 16,8 m2 přístupná pouze z jednotky.

Obývací pokoj je velmi světlý a prostorný. Z obývacího pokoje se dostanete do moderní kuchyně s vestavěnými spotřebiči. V bytě dále nalezneme prostornou ložnici se šatnou a dětský pokoj. Byt má dvě koupelny, kdy jedna z nich je u ložnic a druhá je součástí odpočinkové části domu. Zde mimo jiné také nalezneme saunu. Provoz je úsporný díky využití tepelného čerpadla.

Chudoplesy se nachází mezi Kosmonosy a Bakovem nad Jizerou. Veškerou občanskou vybavenost naleznete v nedaleké Mladé Boleslavi nebo právě v Bakově nad Jizerou.

Financování je možné úvěrem, se kterým Vám velmi rádi pomůžeme v naší společnosti eDO Finance. Pro více informací volejte 733 228 816

3+ 1

Rozloha: 140 m2

Dvě koupelny

Posezení na terase

Pozemek: 778 m2

Sauna

Zimní zahrada

Dvě parkovací místa

Virtuální prohlídka domu

Foto prohlídka domu

Cena nemovitosti

8 600 000 Kč

Pokud Vás zaujal způsob propagace této nemovitosti a rádi byste využili mých služeb, neváhejte mě kontaktovat

Stanislav Černý

Telefon

+420733228816

Email

info@stanislavcerny.cz

12 + 8 =