Rodinný dům v klidném a dobře dostupném městě

PRODÁNO

Pracovních povinností je někdy tolik, že toužíme aspoň na chvíli uniknout a hledáme klidný kout. Místo, které by bylo jen vaše a vašich blízkých. Kde se bude psát příběh vaší rodiny, kde posedíte s přáteli na zahradě a kde děti najdou kamarády za každou brankou. Ale kde takové místo najít, když klid a soukromí znamená to, že byste se museli stěhovat daleko od města? Ukážeme vám, že všechna vaše přání a sny o bydlení se dají splnit v městě jen pár minut vzdáleném od Mladé Boleslavi.

Bělá pod Bezdězem si vás získá přátelskou atmosférou, klidem, spoustou zeleně a dobrou občanskou vybaveností. To vše dokreslené kulisou majestátního hradu Bezděz a romantickými výlety k blízkému Máchovu jezeru. Ne, není to nové satelitní městečko, kde si můžete podat cukr přes okno se sousedkou. Dům má nádhernou prostornou zahradu s dostatkem soukromí, moderní dispozici a je vhodný k okamžitému nastěhování.

Hlavní obytný prostor domu se rozkládá v přízemí. Dům bude po dlouhá léta plnit přesně to, co od něj očekáváte. Bude místem blízkých setkání, ale nabídne i klidná a soukromá zákoutí všem členům. A dojíždění do Mladé Boleslavi? Žádný problém. Cesta vám zabere slabou čtvrthodinku.

Zastavěná plocha: 170 m2
Kolaudace: 12 / 2008
Vytápění elektrickým kotlem
Velký půdní prostor

Dispozice: 4+1
Obytná plocha: 123 m2
34 m2 garáž + kryté parkovací stání
Pozemek: 1880 m2

Video prohlídka domu

Virtuální prohlídka domu

Foto prohlídka domu

Proč si zasloužíte pohled z ptačí perspektivy? Abyste nakoukli do všech koutů prostorné a krásně upravené zahrady. Zahrada je nenásilně ohraničená živým plotem a vzrostlými keři, z přední části je kryta domem a garáží, která však může sloužit i jako provozovna, kancelář nebo soukromá tělocvična.

Při výstavbě domu bylo pamatováno na pohodlí obyvatel ale i jejich vozů. Najdete garážové stání, kryté parkovací stání a dále zpevněnou plochu pro případné zaparkování dalších vozů. Máte karavan nebo obytné auto? Často k vám jezdí hosté? Jste klidnější, když máte při parkování dostatek prostoru? Pak jste na správné adrese.

Velmi dobře je navržena centrální chodba, která jinde bývá úskalím. Zde neubírá na prostoru a efektivně propojuje všechny místnosti v domě. Pokoje nejsou průchozí, z předsíně a chodby je možné dostat se do kuchyně, toalety, koupelny a samozřejmě i do obývacího pokoje, pracovny, dětského pokoje a ložnice.

Přiznejme si, že obývací pokoj není místem, kde tráví rodina nejvíce času. Rodinný život se přesouvá do kuchyně. Potřebujete prostornou místnost s velkou kuchyňskou linkou, dostatkem denního světla a velkým jídelním stolem. Ve vybavení kuchyňské linky je digestoř, elektrická varná deska, vestavná trouba a myčka. Kuchyně vám nabídne téměř 20 m2 užitné plochy.

Jestli se vám líbila kuchyně, počkejte, až uvidíte obývací pokoj propojený s terasou. Na ploše 30 m2 máte možnost umístit prostornou sedací soupravu, domácí kino, velké akvárium, knihovnu a pořád bude dostatek místa i pro úložné prostory. V létě vás zahřeje pohled na prosluněnou zahradu a v zimě krbová kamna se kterými se při výstavbě počítalo.

Prostorná terasa je místem, které se vám nebude chtít opustit až do pozdních večerních hodin. Co třeba zimní zahrada nebo zastřešená vířivka právě zde?

Kdo pracuje z domu dobře ví, jak náročné je najít klidný a nerušený kout. Proč byste se měli tísnit na chodbě nebo v malé části obývacího pokoje? V tomto domě se počítá s pracovnou, ta má téměř 17 m2. Je krásně prosluněná a nabízí druhý vstup na terasu.

Hlavní ložnice (téměř 23 m2) je orientována do zahrady. Je klidným místem s velkou podlahovou plochou. Není problém část ložnice vybavit úložnými prostory, ani poté nebude stísněná.

Malé koupelny bez denního světla nejsou místem pro příjemnou relaxaci. V Bělé pod Bezdězem naleznete přesně takovou koupelnu, jakou si přejete. Nabízí velkou vanu pro voňavou a uklidňující koupel nebo prostorný sprchový kout. V koupelně je místo i pro pračku a sušičku, toaletě je vyhrazena samostatná místnost.  

Poslední přízemní pokoj s velikostí přes 17 m2 může být využíván jako dětský pokojíček. Z dětského pokojíčku je přístup na čistou a světlou půdu, která je nad celým domem. Nabízí vám obrovskou úložnou plochu nebo možnost vestavby a rozšíření domu o další místnosti.

Půdorys domu

Bělá pod Bezdězem

Bělá pod Bezdězem je malebné město v úpatí hradu Bezděz a v blízkosti přírody. Místo si zamilujete na první pohled.

Okolí domu

Vzdálenosti od domu

Autobusová zastávka: Masarykovo náměstí 1 km
Mladá Boleslav: 15 km
Nájezd na dálnici D10: 16 km
Máchovo jezero: 15 km
Penny Market: 2,8 km
Restaurace: 1 km
Koupaliště: 500 m
Zámek: 600 m
Mateřská škola: 1,6 km
ZŠ: 2 km
Lékárna Meduňka : 700 m
MUDr. Luboš Svoboda: 700 m

Cena nemovitosti

PRODÁNO

Pokud Vás zaujal způsob propagace této nemovitosti a rádi byste využili mých služeb, neváhejte mě kontaktovat

Stanislav Černý

Telefon

+420733228816

Email

info@stanislavcerny.cz

1 + 11 =