Rodinný dům v Bakově nad Jizerou

Hledáte rodinný domeček v blízkosti Mladé Boleslavi? Rád bych vám tímto nabídnul dům v Bakově nad Jizerou, který nabízí vše co potřebujete. Na pozemku o rozloze 393 m2 naleznete velkou garáž s prostornou dílnou o zastavěné ploše 50m2 , dům o zastavěné ploše 112m2 a pozemek s dostatečným prostorem a příjemným posezením.

Dům o současné dispozici 3+1 prošel částečnou rekonstrukcí. Přibližně před 15 lety došlo k rekonstrukci střechy. Současní majitelé provedli částečnou rekonstrukci, která  nebyla dokončena. V prvním patře byly udělány nové rozvody elektřiny a vody, nové radiátory, pořízen nový plynový kotel, nová plastová okna, kompletně zrekonstuovaná kuchyně, ložnice a obývací pokoj. Koupelna je v současné době těsně před dokončením, které již však bude muset udělat nový majitel. V 1.NP dále nalezneme technickou místnost, samostatné WC a schodiště do malého sklepu.

V obývacím pokoji, ložnici, koupelně a kuchyni byli také udělány nové podlahy a opravené omítky.

2.NP rekonstrukce ještě čeká. Schody do 2.NP jsou dřevěné a je nutná výměna. Rozvody elektřiny a topení jsou dovedeny do 2.NP kde musí být rozvedeny. V tomto patře nalezneme v současné době 1 ložnici a půdu, kterou je možné předělat na další pokoj. Z ložnice je také vstup na prostorný balkon.

Bakov nad Jizerou si vás získá přátelskou atmosférou, klidem, spoustou zeleně a dobrou občanskou vybaveností. Bakov nad Jizerou leží přibližně v polovině cesty mezi Mladou Boleslaví a Mnichovým Hradištěm. Pěti tisícové město nabízí výborné spojení železniční a autobusovou dopravou. V Mladé Boleslavi jste za 15 minut a u nájezdu na dálnici D10 jste za 3 minuty. Dálnicí se dostanete jednoduše do Liberce nebo do Prahy.

Zastavěná plocha: 112 m2
Částečná rekonstrukce od prosince 2020 do teď
Vytápění plynovým kotlem

Dispozice: 3+1
Celková podlahová plocha: 105 m2
Velká garáž s dílnou
Pozemek: 393 m2

Video prohlídka domu

Foto prohlídka domu

Dům se nachází u autobusové zastávky z které, se během 15 minut dostanete do Mladé Boleslavi nebo 45 minut na Černý Most v Praze. Pozemek nabízí mnoho variant využití a v rohu se nachází příjemné posezení. 

V obývacím pokoji byly položeny nové podlahy, dodělána nová omítka a nové radiátory. Ze stropu také visí nové designové osvětlení. Z obývacího pokoje je přístup na zahradu.

Veliká kuchyně je dominantou tohoto domu. Kompletně nová kuchyně od truhláře se zabudovanými spotřebiči nabízí mnoho úložného prostoru a prostoru k vaření. Každý jsitě ocení při vaření odkládací ostrůvek a jídelní kout. 

Z obývacího pokoje se dostaneme do ložnice, kde je dostatek prostoru pro úložné místo, velkou postel a zároveň dva pracovní stoly. 

Ložnice v 2.NP je prostorná, ale vyžaduje rekonstrukci. 

Jak již bylo řečeno koupelna je před dokončením. V koupelně chybí obložení kolem okna a. dokončení sádrokartonového stropu.

Poslední fotky jsou prostorné chodby. Chodba spojuje WC, koupelnu, obývací pokoj, ložnici a schody do druhého patra. Na chodbě se musí dokončit podhledy a vymalovat. 

Bakov nad Jizerou

V Bakově nad Jizerou naleznete také mnoho sportovního vyžití. Kousek od domu je vodní nádrž s in – line okruhem a trasou pro cyklisty. Ve městě také nalezneme bowling, posilovnu, squash a badmintonové hřiště. 

Okolí domu

Vzdálenosti od domu

Autobusová zastávka Komenského sady: před domem
Mladá Boleslav: 15 km
Mnichovo Hradiště: 6 km
Nájezd na dálnici D10: 2 km
Volnočasový areál: 400 m
Mateřská škola: 800 m
ZŠ Bakov nad Jizerou: 1 km
Vlakové nádraží: 500 m
Pošta: 500m

Cena nemovitosti

REZERVOVÁNO

Pokud Vás zaujal způsob propagace této nemovitosti a rádi byste využili mých služeb, neváhejte mě kontaktovat

Stanislav Černý

Telefon

+420733228816

Email

info@stanislavcerny.cz

11 + 10 =