Zrekonstruovaný dům kousek od Mladé Boleslavi

Rád bych vám tímto nabídl rodinný dům po rekonstrukci v obci Jizerní Vtelno. Rodinný dům o užitné ploše 93m2 prošel v posledním roce nákladnou rekonstrukcí. Byly zde provedeny nové rozvody vody, elektřiny a odpadů. Část střechy prošla také rekonstrukcí, při které byly vyměněny některé trámy a položena nová plechová část. V domě jsou plastová okna a nové topení. Dispozice domu je následující – v prvním patře se nachází samostatná toaleta, koupelna připravena k osazení vanou nebo sprchovým koutem, obývací pokoj s oddělenou částí pro kuchyň, kterou si majitelé mohou udělat podle svých představ. Po schodech z chodby se dostaneme do druhého podlaží ve kterém nalezneme dva pokoje, koupelnu a menší prostor pro skladování věcí. V domě se topí pevnými palivy nebo elektrickým kotlem. Na pozemku o celkové rozloze 124 m2 se také nachází menší zahrada a pozůstatky části domu, které lze přetvořit na příjemné posezení.

Obec Jizerní Vtelno se nachází pouhých 10 minut od okresního města Mladá Boleslav. Přímo u domu je autobusová zastávka z které jste velmi rychle v Mladé Boleslavi.  V obci také naleznete obchůdek i hospodu.

Hledáte bydlení v klidném prostředí, ale přitom v těsném dosahu většího města, které skýtá jak skvělé pracovní příležitosti, tak i možnosti k nákupům, sportovnímu a kulturnímu vyžití?  A chcete si navíc ještě pořídit zrekonstruovaný dům za příznivou cenu? Máme pro vás výjimečnou nabídku. 

Jizerní Vtelno leží jen 10 km od Mladé Boleslavi a je obklopené krásnou přírodou. Na své si přijdou nejen milovníci cyklistických výletů, protože v okolí je mnoho cyklistických tras, ale také milovníci kultury a historie – nedaleko je veřejnosti přístupný zámek Stránov, kde se natáčejí filmy, v obci jsou památné stromy či slavná „oříšková cesta“ Bedřicha Smetany. Dále je zde k dispozici menší obchod či hospůdka.

Dojíždění do práce nebo do školy v Mladé Boleslavi je snadné, rychlé a bezpečné – autobusová zastávka je totiž přímo před domem a cesta trvá pouhých 10 minut. Pohodlně a spolehlivě se do práce nebo do školy dostane celá vaše rodina!

Jste už zvědavi na dům a jeho okolí? Rád vás nyní jím provedu. Rodinný dům o podlahové ploše 93m2 prošel v posledním roce nákladnou rekonstrukcí. Byly zde provedeny nové rozvody vody, elektřiny a odpadů. Část střechy prošla také rekonstrukcí, při níž byly vyměněny některé trámy a položena nová plechová část. V domě jsou plastová okna a nové vytápění.

Jaké jsou dispozice domu? V prvním patře je velký obývací pokoj s oddělenou částí pro kuchyň, kterou si noví majitelé budou moci udělat zcela podle svých představ. Dále se v patře nachází samostatná toaleta a koupelna, která je připravená k osazení vanou nebo sprchovým koutem.

Po schodech z chodby se dostaneme do druhého podlaží, v němž jsou další dva pokoje, koupelna a velmi užitečný menší prostor pro skladování věcí.

V domě je dvojí možnost vytápění, což možná v současné době velmi oceníte – kotel na pevná paliva a elektrický kotel.

Okolní pozemek o celkové rozloze 124 m2 umožňuje přizpůsobit si jej vašim představám a vašemu stylu života. Menší zahrada může poskytovat rodině čerstvou zeleninu, anebo se stane prostorem pro přátelské posezení a grilování s blízkými či se sousedy a známými. V takovém případě lze skvěle využít již existující prostory domu, z nichž může vzniknout pergola, zastřešený gril či místo pro skladování kol či zahradního nářadí.

Líbí se vám dům? Těšíte se na jeho prohlídku? Už doslova vidíte, jak si jej zařídíte? Na nic nečekejte a pro více informací mi zavolejte!

Financování je možné hypotékou, kterou vám velmi rádi zajistí kolegové z eDO finance. Jsou to profesionálové, kteří vás snadno a bezpečně provedou celým procesem a ještě vám zajistí ty nejlepší úrokové sazby. 

Pro více informací mě kontaktujte.

Zastavěná plocha: 68 m2
Rekonstrukce: 2021 – 2022
Nová elektřina, voda

Dispozice: 3+kk
Zrenovovaná střecha
Topení tuhými palivy

Virtuální prohlídka domu

Foto prohlídka domu

Obývací pokoj je propojený s kuchyní a nabízí mnoho prostoru pro posezení, jídelní kout i úložné prostory. V místnosti jsou nové sadrokartovnové podhledy.

Velikost ložnice je necelých 15m2. V ložnici je položený koberec.

Místnost do které se dostanete z ložnice lze využít jako pracovnu. Střešní okno zajišťuje dostatek světla.

Z chodby v druhém patře se dostanete do koupelny. V koupelně nalezneme umyvadlo, toaletu a vanu.

Kuchyně i spodní koupelna nabízí novým majitelům příležitost si tyto místnosti přetvořit k obrazu svému. Do koupelny lze usadit vanu nebo sprchový kout. 

Menší zahrada může poskytovat příjemný prostor k posezení. Majitelé si mohou pomocí úprav starší části domu vytvořit hezký prostor ke grilování a odpočinku. 

Půdorys domu

Okolí domu

Vzdálenosti od domu

Autobusová zastávka: 50 m
Mladá Boleslav: 9 km
Nájezd na dálnici D10: 9 km
Hospoda: 300 m
Náměstí: 300 m
Místní obchod: 500m

Cena nemovitosti

3 700 000 Kč

Pokud Vás zaujal způsob propagace této nemovitosti a rádi byste využili mých služeb, neváhejte mě kontaktovat

Stanislav Černý

Telefon

+420733228816

Email

info@stanislavcerny.cz

13 + 3 =