Zrekonstruovaný dům kousek od Mladé Boleslavi

Rád bych vám tímto nabídl rodinný dům po částečné rekonstrukci v obci Jizerní Vtelno. Rodinný dům o užitné ploše 93m2 prošel v posledním roce částečnou rekonstrukcí. Byly zde provedeny nové rozvody vody, elektřiny a odpadů. Část střechy prošla také rekonstrukcí, při které byly vyměněny některé trámy a položena nová plechová část. V domě jsou plastová okna a nové topení. Dispozice domu je následující – v prvním patře se nachází samostatná toaleta, koupelna připravena k osazení vanou nebo sprchovým koutem, obývací pokoj s oddělenou částí pro kuchyň, kterou si majitelé mohou udělat podle svých představ. Po schodech z chodby se dostaneme do druhého podlaží ve kterém nalezneme dva pokoje, koupelnu a menší prostor pro skladování věcí. V domě se topí pevnými palivy nebo elektrickým kotlem. Na pozemku o celkové rozloze 124 m2 se také nachází menší zahrada a pozůstatky části domu, které lze přetvořit na příjemné posezení.

Zastavěná plocha: 68 m2
Rekonstrukce: 2021 – 2022
Nová elektřina, voda

Dispozice: 3+kk
Zrenovovaná střecha
Topení tuhými palivy

Virtuální prohlídka domu

Foto prohlídka domu

Obývací pokoj je propojený s kuchyní a nabízí mnoho prostoru pro posezení, jídelní kout i úložné prostory. V místnosti jsou nové sadrokartovnové podhledy.

Velikost ložnice je necelých 15m2. V ložnici je položený koberec.

Místnost do které se dostanete z ložnice lze využít jako pracovnu. Střešní okno zajišťuje dostatek světla.

Z chodby v druhém patře se dostanete do koupelny. V koupelně nalezneme umyvadlo, toaletu a vanu.

Kuchyně i spodní koupelna nabízí novým majitelům příležitost si tyto místnosti přetvořit k obrazu svému. Do koupelny lze usadit vanu nebo sprchový kout. 

Menší zahrada může poskytovat příjemný prostor k posezení. Majitelé si mohou pomocí úprav starší části domu vytvořit hezký prostor ke grilování a odpočinku. 

Půdorys domu

Okolí domu

Vzdálenosti od domu

Autobusová zastávka: 50 m
Mladá Boleslav: 9 km
Nájezd na dálnici D10: 9 km
Hospoda: 300 m
Náměstí: 300 m
Místní obchod: 500m

Cena nemovitosti

3 600 000 Kč

Pokud Vás zaujal způsob propagace této nemovitosti a rádi byste využili mých služeb, neváhejte mě kontaktovat

Stanislav Černý

Telefon

+420733228816

Email

info@stanislavcerny.cz

10 + 7 =