Rodinný dům ve Skorkově

Rád bych vám tímto nabídnul rodinný dům o dispozici 4+1 s velkou zahradou. Dům se nachází v klidné části obce Skorkov 25 km od Černého Mostu, 27 km od Mladé Boleslavi a 7 km od Brandýse nad Labem. Podlahová plocha domu je 105 m2, pozemek 1200 m2 (z toho 127 m2 zastavěná plocha). Rozložení domu je následující: 1. podlaží – vstupní chodba, kuchyně, koupelna s toaletou a sprchovým koutem, velký prostorný obývací pokoj, 2. nadzemní podlaží – 2 pokoje, ložnice a koupelna s toaletou a vanou. Dům je také podkslepený (29 m2) s pochozí půdou. Byl kolaudován v roce 2001 a od kolaudace prošel menšími rekonstrukcemi. Na pozemku se také nachází garáž s dílnou (36 m2), větší dílna, která se dá rozmontovat a z pozemku poté odstranit (60m2) a dřevěná venkovní pergola. Velkou výhodou je prostorný pozemek, který nabízí mnoho možností využití.

Vytápění domu je zajištěno kotlem na tuhá paliva, ohřev vody kombinovaným bojlerem. Dům je napojený na veřejnou kanalizaci, vodovod a vlastní studnu. Podlahovou krytinu tvoří dřevěná plovoucí podlaha a keramické dlažby. Z obývacího pokoje je přístup na zahradu. Lokalita je velice klidná.

Bydlení je vhodné pro zájemce hledající klidnou lokalitu s dobrou dostupností do Prahy a Mladé Boleslavi. Velkou výhodou lokality je rychlé napojení na dálnici D10. Financování je možné úvěrem, se kterým Vám velmi rádi pomůžeme v naší společnosti eDO Finance. Pro více informací volejte 733 228 816

Zastavěná plocha: 127 m2
Kolaudace: 2001
Vytápění kotlem na tuhá paliva
Prostorná garáž a 2 dílny

Dispozice: 4+1
Obytná plocha: 105 m2
2 koupelny
Pozemek: 1200 m2

Video prohlídka domu

Video prohlídka domu

Foto prohlídka domu

Rodinný dům se nachází v klidné části obce Skorkov. Velice prostorný pozemek nabízí v současné chvíli mnoho prostoru pro využití.

Na pozemku je kromě domu velká dílna a dřevěný altán. U domu je také venkovní posezení, které je kryté. Velkou výhodou je i studna na pozemku.

Prostorný obývací pokoj o téměř 30m2 nabízí mnoho světla díky mnoha oknům. Z pokoje se dostanete na zahradu, do kuchyně a na chodbu.

Kuchyně je velmi prostorná s jídelní částí. Jsou zde zabudované vestavěné spotřebiče. Na podlaze je umístěna dlažba.

V druhém podlaží jsou celkem 3 pokoje. Nejvzdálenější pokoj má téměř 16 m2.

Další pokoj o ploše cca 12 m2 je v současné době využívaný jako ložnice.

Poslední pokoj se dá také využít jako dětský nebo jako pracovna. Tento pokoj má také lehce přes 12 m2.

Prostorná koupelna s rohovou vanou a toaletou. 

Po vstupu do domu se ocitnete v předsíni a vstupní chodbě z které se dostanete do kuchyně, obývacího pokoje, sklepa nebo po schodech do druhého patra. I v prvním patře nalezneme koupelnu s toaletou a sprchovým koutem

V domě je kotel na tuhá paliva se skladovacím prostorem pro dřevo a další věci. 

Půdorys domu

Okolí domu

Vzdálenosti od domu

Mladá Boleslav: 27 km
Nájezd na dálnici D10: 2 km
Praha Černý most – 27 km

Cena nemovitosti

9 600 000 Kč

Pokud Vás zaujal způsob propagace této nemovitosti a rádi byste využili mých služeb, neváhejte mě kontaktovat

Stanislav Černý

Telefon

+420733228816

Email

info@stanislavcerny.cz

15 + 15 =