Rodinný dům s přírodním jezírkem v Řepově

Rád bych vám tímto nabídnul rodinný dům o dispozici 5+1 s velkou zahradou a přírodním koupacím jezírkem. Dům se nachází v klidné části obce Řepov pouze 4 km od Mladé Boleslavi. Užitná plocha domu je 127 m2, pozemek 760 m2 (z toho 160 m2 zastavěná plocha). Rozložení domu je následující: 1. podlaží – vstupní chodba, obývací pokoj, kuchyně, koupelna s toaletou a sprchovým koutem, pracovna, 2. nadzemní podlaží – 2 dětské pokoje, ložnice a koupelna s toaletou a vanou. Dům byl kolaudován v roce 2005. U domu naleznete krásné koupací jezírko, domek na nářadí a kryté parkovací místo k dokončení. 

Vytápění domu a ohřev vody jsou zajištěny plynovým kotlem. Dům je napojený na veřejnou kanalizaci a vodovod. Na podlahách ve všech pokojích je plovoucí podlaha, v kuchyni, zádveří a v koupelnách je dlažba. Z obývacího pokoje je přístup na zahradu. Lokalita je velice klidná, protože nemovitost stojí ve slepé ulici s pár domy.

V obci je mateřská škola, obchod s potravinami a v těsné blízkosti jsou velká nákupní centra (např. Olympie je vzdálena pouhých 700 metrů).

Řepov má velmi dobré spojení s okolím – v obci je vlaková a autobusová zastávka, obec je také v dojezdové vzdálenosti MHD. Do centra Mladé Boleslavi se pohodlně dostanete autobusem MHD (cca 10 minut) anebo pěšky či na kole po nové cyklostezce. K nájezdu na dálnici (Praha 48 km) dojedete autem cca za 3 minuty. V obci funguje fotbalový klub TJ SOKOL a unikátní sdružení, které pečuje o udržování starých tradic a zvyků.

Tato klidná lokalita vybízí díky své strategické poloze také k mnoha výletům, např. do Českého ráje, Krkonoš, Žitavských, Lužických či Jizerských hor.

Zastavěná plocha: 170 m2
Kolaudace: 2005
Vytápění plynovým kotlem
Přírodní koupací jezírko

Dispozice: 5+1
Obytná plocha: 123 m2
2 koupelny
Pozemek: 760 m2

Video prohlídka domu

Foto prohlídka domu

Krásná zahrada s přírodním jezírkem nabízí mnoho prostoru k relaxaci a odpočinku. Terasa je připravena na grilování, jezírko na osvěžení a je zde prostor i na domácí rajčata s dýněmi. Na zahradě nalezneme i zahradní domeček pro skladování nářadí a dalších nezbytných věcí.

Prostor před domem lze upravit a vytvořit příjezdovou cestu k parkování pod střechou. Jak lze vidět na obrázku, dá se i velice dobře parkovat na kruhovém objezdu, který využívají jen domy v této slepé ulici.

Hlavní část domu – obývací pokoj je propojený s kuchyní. Obývací pokoj s více než 22 m2 nabízí místo i pro jídelní kout. Z obývacího pokoje je vstup na terasu a zahradu. Světlo do pokoje přináší okno i prosklené dveře na terasu.

V kuchyni o více než 9m2 je rohová kuchyně a vchod od malé spižírny. Kuchyně poskytuje prostor pro vše potřebné.

Po vstupu do domu se dostaneme do zádveří. Odsud se dostaneme do obývacího pokoje, pracovny, spodní koupelny s toaletou a sprchou a po schodech do druhého patra domu.

V druhém patře nalezneme 3 pokoje v současné době využívané jako ložnice a dva dětské pokoje. První pokoj o rozměrech 16,2 m2 se nachází po levé straně chodby. V pokoji jsou dvě okna a jedno z nich je střešní. 

Další pokoj je na konci chodby. Pokoj je nejmenší, ale přesto má více než 10m2. V pokoji také nalezneme dvě okna a jedno z nich střešní.

Naproti prvnímu pokoji nalezneme koupelnu. V koupelně bohužel odpadly kachličky a bude zapotřebí koupelnu zrenovovat. V koupelně je vana, toaleta a umyvadlo

Poslední pokoj a největší z nich nabízí téměř 20m2 prostoru s třemi okny. Prostor je v současné době využíván jako ložnice. 

Půdorys domu

Okolí domu

Vzdálenosti od domu

Mladá Boleslav: 2 km
Nájezd na dálnici D10: 2 km
Praha Černý most – 50 km
OC Olympia: 2,5 km
Restaurace: 2,5 km
Koupaliště: 3 km
Mateřská škola Řepovanka – 500 m

Cena nemovitosti

PRODÁNO

Pokud Vás zaujal způsob propagace této nemovitosti a rádi byste využili mých služeb, neváhejte mě kontaktovat

Stanislav Černý

Telefon

+420733228816

Email

info@stanislavcerny.cz

15 + 6 =