Družstevní byt 3+1 v Červené Vodě

Rád bych vám tímto nabídnul prostorný byt o rozloze 76m2 s balkónem v družstevním vlastnictví s možností převodu do osobního, Pro převedení do osobního vlastní je nutné doplatit anuitu s poplatky v hodnotě cca. 60 000 Kč. Díky možnosti převodu je možné si na byt vzít hypoteční úvěr. Byt o dispozici 3+1 se nachází ve 2. podlaží cihlového domu bez výtahu. V domě se topí tuhými palivy a do bytu je možné zavést plyn.

Velikou výhodou je možnost parkování před domem i ve vlastní garáži, které také může sloužit k úschově věcí. K bytu také náleží sklep a možnost využít společnou kočárkárnu.

Celou nemovitost si můžete prohlédnout ve virtuální prohlídce, která je součástí propagace.

Byt se nachází v krásné obci Červená Voda asi 6 km od Králík a 26 km od Lanškrouna a Šumperku. V okolí nalezneme velký sportovní areál, letní kino, základní školu, mateřskou školu a mnohé další.

S financováním Vám rád pomůže náš hypoteční specialista.

Užitná plocha: 70 m2
Vytápění tuhými palivy
Prostorný balkón

Dispozice: 3+1
Možnost převodu do osobního vlastnictví
Dostatek parkovacích míst u domu
Garáž

Virtuální prohlídka domu

Foto prohlídka bytu

Obývací pokoj o rozloze téměř 19m2 je neprůchozí a nabízí mnoho prostoru pro pohovku, úložné prostory a obývací stěnu. Okna zaručují mnoho světla v místnosti.

Do ložnice se dostaneme z kuchyně. Stejně jako ostatní místnosti je zde mnoho prostoru pro vše nezbytné. Z ložnice je přístup na velký balkón.

Podlouhlá kuchyně poskytuje úložné prostory a dostatek místa pro vaření. Pro uložení jídla je v kuchyni spíž až ke stropu. Ve vybavení kuchyňské linky je digestoř, elektrická varná deska a trouba.

Jeden z pokojů o rozloze 13,5 m2 lze využít jako dětský pokoj nebo pracovnu. Z pokoje se lze dostat na balkón a do centrální chodby. 

Již několikrát zmiňovaný balkón je dlouhý a lze se na něj dostat z dvou pokojů. Z balkónu je krásný výhled do zeleně v okolí.

Při vstupu do bytu se dostname do centrální chodby z které se dostaneme do všech pokojů. V chodbě je také stěna s botníkem a úložnými prostory. V bytě je samostatná toaleta i koupelna.

V okolí domu je krásná příroda a z bytu je na ní výborný výhled.

 

Před domem je několik parkovacích míst a k bytu náleží garáž. 

Půdorys bytu

Okolí domu

Vzdálenosti od domu

Školka a škola: ZŠ a MŠ Červená voda – 500m
Pošta Červená Voda- 1 600m
Restaurace: Restaurace u Čmeláků 160m
Autobusová zastávka – Červená Voda, pod pilou 250m

Cena nemovitosti

2 600 000 Kč

Pokud Vás zaujal způsob propagace této nemovitosti a rádi byste využili mých služeb, neváhejte mě kontaktovat

Stanislav Černý

Telefon

+420733228816

Email

info@stanislavcerny.cz

10 + 14 =