Byt 2+1, Zelená, Luštěnice

Nabízím Vám k prodeji byt o dispozici 2+1, 50 m2 s balkonem.  Bytová jednotka sestává ze vstupní chodby, dvou pokojů, koupelny s WC a kuchyně. K bytu dále náleží balkon 2,2 m2 a sklepní kóje 1,9 m2. Bytová jednotka se nachází ve 3. NP panelového domu bez výtahu.  Byt je momentálně ve stavu před rekonstrukcí. Každý si tedy může dodělat byt, dle svých vlastních představ.  Byt je orientován dvěma okny na západ, tedy do zeleného dvora a jedním oknem na východ do ulice s parkováním.  Lokalita vám nabízí veškerou občanskou vybavenost – lékař, MŠ a ZŠ, hřiště, koupaliště, potraviny a kadeřnictví. Výborná dopravní dostupnost – v blízkosti domu se nachází zastávka MHD, odkud jezdí autobus každých 15 minut (v Praze za 40 minut)  Jedná se o klidnou lokalitu kousek od lesa. Před domem je možnost parkovacího stání na veřejném parkovišti.  Nemovitost je možné financovat hypotéčním úvěrem se kterým Vám rádi pomůžeme a vyřídíme za těch nejlepších tržních podmínek.  Štítek PENB není momentálně k dispozici, proto uvádíme třídu G.

Jedná se o lokalitu se skvělou dopravní dostupností do centra a kompletní občanskou vybaveností s blízkostí školy, školky, obchodů, administrativních budov atd. Financování je možné hypotékou, kterou Vám velmi rádi zajistí kolegové z eDO finance. Pro více informací mě kontaktujte.

Plocha užitná: 50 m2
Elektrický kotel
Zahrada před domem pro společné využití

Dispozice: 2+1
Cihlový dům
Včetně sklepu

Foto prohlídka

Byt se nachází v ulici Husova. Výhoda domu je, že je izolovaný jiným domem od ulice a do bytu se dostanete průchodem. Díky tomu je v bytě klid a není zde žádný hluk z ulice. Následně zde naleznete menší zahradu k letnímu využití a prostor pro hraní dětí bez rizika silnice.

Hlavní částí bytu jsou 2 pokoje o rozlohách téměř 20 m². Jedním z těchto pokojů je obývací pokoj využívaný také jako jídelna. V pokoji je vystavěna dřevěná nástavba, která přináší další úložný prostor a místo ke spaní. 

Druhý stejně veliký pokoj je v současnosti využíván jako dětský. Stejně jako v prvním pokoji i zde je vystavěna dřevěná nástavba (palanda). Zde je využita jako hrací prostory pro děti.

 

Centrální chodba s předsíní propojují celý byt. Z chodby se dostanete do všech pokojů a tudíž jsou všechny části bytu neprůchozí. Na chodbě je také prostorná vestavěná skříň a přístup k plynovému kotli.

Kuchyně poskytuje dostatek úložných prostor díky skříňkám na obou stranách. V kuchyni jsou všechny potřebné spotřebiče jako myčka, multifunkční trouba, plynový vařič a digestoř. V kuchyni je i prostor pro sušičku. 

Jak již bylo zmíněno v úvodu před domem je klidná plocha k posezení a hraní. Kousek od domu se nachází i dětské hřiště. 

Půdorys

Okolí bytu

Vzdálenosti od domu

Nájezd na dálnici D10: 2 km
Kino: Cinestar Mladá Boleslav (1,2 km)
Restaurace: Krušovická Šalanda (300 m)
Koupaliště: 800 m
Obchody: Kaufland (2 km) Lidl (2,5 km)
Obchodní domy: Olympia (3 km), Bondy Centrum (1,2km)
Lesní školka Nad Klenicí: 300m

Cena nemovitosti

2 650 000 Kč

Pokud Vás zaujal způsob propagace této nemovitosti a rádi byste využili mých služeb, neváhejte mě kontaktovat

Stanislav Černý

Telefon

+420733228816

Email

info@stanislavcerny.cz

5 + 1 =