Krásný byt 3+1 v centru Mladé Boleslavi

Velmi rád bych Vám nabídl k prodeji krásnou bytovou jednotku o dispozici 3+1 a užitné ploše ploše 75 m2, která se nachází ve 4. patře cihlového domu v centru města Mladá Boleslav na Náměstí Míru. Jednotka je v osobním vlastnictví. Byt prošel rekonstrukcí kdy byly položeny nové podlahové krytiny, udělána nově koupelna, toaleta i kuchyně. Kuchyně je velmi prostorná. Celý byt si můžete projít ve virtuální prohlídce nebo přímo osobně.

Možnost využití sklepní kóje.

Jedná se o lokalitu s kompletní občanskou vybaveností v pěší vzdálenosti – v blízkosti je škola, školka, dětské hřiště, supermarkety, úřady a sportoviště.Výhodou domu je naprostý klid v domě. Financování je možné hypotéčním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme v naší společnosti eDO finance.

 Pro více informací volejte 733 228 816

Užitná plocha: 75 m2
Centrum Mladé Boleslavi

3+1
Rozsáhlá rekonstrukce

Virtuální prohlídka bytu

Foto prohlídka

Cena nemovitosti

5 100 000 Kč

Kdo má tuto nemovitost na starost?

Stanislav Černý

Realitní makléř

V realitách se pohybuji již několik let. Mám za sebou desítky úspěšných obchodů. Spolehlivost, preciznost a progesionální přístup je pro mě samozřejmostí. Neustále se vzdělávám a sleduji problematiku i vývoj realitního trhu. Kontaktujte mě pro nezávaznou konzutaci zde.

 

Ondřej Kozub

Hypoteční poradce

Mám více než 12 let zkušenosté s financováním nemovitostí a developerských projektů. Rád vám poskytnu srovnání hypoték, které je založeno nejen na nejnižší úrokové sazbě, ale zohledňuje přesně vaší situaci a veškeré náklady s hypotékou spojené. S využitím těchto zkušeností budu vaším finančním průvodcem nejen při sjednání, ale po celou dobu naší vzájemné spolupráce. Kontaktujte mě pro nezávaznou konzultaci zde. 

Stanislav Černý

Telefon

+420733228816

Email

info@stanislavcerny.cz

13 + 4 =