Rodinný dům v Ujkovicích

Rád bych vám tímto nabídnul velmi prostorný rodinný dům o dispozici 5+kk se zimní zahradou a prostorným pozemkem. Dům se nachází v klidné části obce Ujkovice 19 km od Mladé Boleslavi. Podlahová plocha domu je více než 190 m2, pozemek přes 1000 m2 . Po vstupu do domu budete ohromeni prostorností tohoto domu. V první chvíli vás zaujmou vysoké stropy v části domu. Poté vás potěší velmi prostorné první podlaží, kde je velká otevřená plocha rozdělena na kuchyňský kout, obývací část a prosklennou část na odpočinek. Plocha prvního patra má kolem 120 m2. Je tu i jeden oddělený pokoj, který je v současné chvíli využíván jako posilovna.

Druhé podlaží domu poskytuje 3 pokoje a velmi prostornou koupelnu. Pokoje o rozměrech 24 m2, 16 m2 a 16 m2 jsou využívány jako ložnice, dětský pokoj a pokoj pro hosty. Součástí je také malý sklep pod zimní zahradou.

Celý dům si můžete níže projít ve virtuální prohlídce.

Vytápění domu je zajištěno podlahovým topením na tepelné čerpadlo. V domě je také krb. Dům je napojen na septik, ale v budoucnu je plánována kanalizace v obci. Podlahovou krytinu tvoří laminátová plovoucí podlaha a keramické dlažby. Z obývacího pokoje je přístup na zahradu, kde je i připraven prostor na vybudování terasy a bazénu. Ze zimní zahrady je vstup na již vybudovanou terasu. Lokalita je velice klidná.

Bydlení je vhodné pro náročné zájemce hledající klidnou lokalitu s dostupností do Mladé Boleslavi. Financování je možné úvěrem, se kterým Vám velmi rádi pomůžeme v naší společnosti eDO Finance. Pro více informací volejte 733 228 816

Výstavba: 2020
Vytápění tepelným čerpadlem
Prostorný pozemek s potenciálem

Dispozice: 5+kk
Obytná plocha: 192 m2
Sklep
Pozemek: 1200 m2

Video prohlídka domu

Video prohlídka domu

Foto prohlídka domu

Půdorys domu

Okolí domu

Vzdálenosti od domu

Mladá Boleslav: 19 km
Dolní Bousov: 9 km
Jičín: 27 km

Cena nemovitosti

12 500 000 Kč

Pokud Vás zaujal způsob propagace této nemovitosti a rádi byste využili mých služeb, neváhejte mě kontaktovat

Stanislav Černý

Telefon

+420733228816

Email

info@stanislavcerny.cz

12 + 6 =