Dvougenerační rodinný dům 4+2, Valdštýnská, Bělá pod Bezdězem

Velmi rád bych Vám nabídl k prodeji dvougenerační rodinný dům o dispozi 4+2 v Bělé pod Bezdězem o podlahové ploše 160 m2 rozprostřené ve dvou patrech. V prvním patře nalezeneme dvě ložnice, kuchyni, koupelnu, toaletu a zimní zahradu z které je přístup na zahradu. Zahrada je o rozloze 66 m2. Z předsíně je také vstup do skladu/dílny.  Z prvního patra je také vstup do sklepa, který je využíván k vytápění domu. Nachází se zde kombinovaný kotel na tuhá paliva. V přední části spodního patra byla vyměněna okna za plastová.

V druhém nadzemním podlaží jsou také dvě ložnice, kuchyně, koupelna s toaletou a terasa. Celý dům si můžete projít ve virtuální prohlídce níže.

Rodinný dům je napojen na kanalizaci, vodovod a elektřinu.

Obec Bělá pod Bezdězem disponuje kompletní občanskou vybaveností, velmi dobrá dostupnost do Mladé Boleslavi. V blízkosti je škola, školka, dětské hřiště, úřady, náměstí a koupaliště. Z Bělé pod Bezdězem je to kousek k hradu Bezděz a k Máchově jezeru.
K focení byl do domu zapůjčen nábytek. V současné době je dům téměř prázdný. Financování je možné hypotéčním úvěrem, se kterým Vám rádi pomůžeme v naší společnosti eDO finance. Pro více informací mě kontaktujte.

Plocha užitná přes 160 m2
Kombinovaný kotel
V centru Bělé pod Bezdězem

Dvě jednotky 2+1
Cihlový dům
Zahrada 66 m2

Virtuální prohlídka bytu

Foto prohlídka

Rodinný dům se nachází v Bělé pod Bezdězem v ulici Valdštýnská.

Po vstupu do domu se ocitnete v centrální chodbě odkud máte přístup do sklepa, ložnice, kuchyně, zimní zahrady a ke schodišti do druhého patra. Ve sklepě je kotel s přiraveným uhlím.

Ze zimní zahrady je vstup do dílny, na zahradu a toaletu. 

Zahrada má kolem 66 m2. Pozemek je ohraničený plotem. 

Kuchyně je vybavena troubou s vařičem a digestoří. Jsou tu také malá kamna. Z kuchyně se vstupuje do ložnice. Tato ložnice má lehce přes 19 m2.

Ve spodním patře je oddělena toaleta od koupelny. V koupelně je bojler.

 

Druhá ložnice je také prostorná a má necelých 19 m2. V této místnosti jsou plastová okna.

 

Po schodišti se dostaneme do druhého podlaží. Zde je velká chodba ze které se dostaneme do dvou ložnic, kuchyně, koupelny a na terasu.

Pokoj v druhém patře je největší v celém domě. Podlahová plocha přes 33m2 nabízí mnoho prostoru k využití. Díky oknům na obou stranách je tu i možnost rozdělení na dva pokoje, kdy by se dalo probourat do kuchyně a vytvořit zde 3+kk.

Druhá kuchyně má výklenek do největšího pokoje.

Další pokoj v druhém podlaží má 14m2. 

Koupelna v druhém podlaží je spojena s toaletou. Je zde i prostor pro pračku a bojler.

Z chodby se také dostaneme na příjemnou terasu. 

Půdorys

Okolí bytu

Vzdálenosti od domu

 

Cena nemovitosti

5 290 000 Kč

Pokud Vás zaujal způsob propagace této nemovitosti a rádi byste využili mých služeb, neváhejte mě kontaktovat

Stanislav Černý

Telefon

+420733228816

Email

info@stanislavcerny.cz

2 + 7 =