Pozemek k výstavbě v Čisté

PRODÁNO

Velmi rád bych vám v zastoupení majitele nabídl k prodeji pozemek k výstavbě nedaleko Mladé Boleslavi v obci Čistá. Pozemek o velikosti 700 m2 se nachází v nové zástavbě rodinných domů. Obec Čistá leží pouhých 7 minut dojezdem do Mladé Boleslavi. Výborná je dostupnost autobusem, kde jezdí pravidelně autobus do Mladé Boleslavi nebo blízké Bělé pod Bezdězem. Nemusíte tak mít starost s dostupností či dovozem dětí do města a zpět.

Přímo v obci naleznete obchod se základním smíšeným zbožím, a dokonce i vyhlášenou masnu. V obci se nachází známé Tomsovo zahradnictví i sběrný dvůr.

Co by kamenem dohodil je i obecní kulturní dům, ve kterém se velmi často pořádají nejrůznější společenské akce. Obec má několik dětských hřišť, to největší je u fotbalového hřiště které samo o sobě nabízí hodně zábavy nejen pro děti. Součástí fotbalového areálu je i hospůdka, pivnici najdete i součástí kulturního domu.

Okolí obce je v podstatě samá příroda, četné lesy pro houbaření či procházky, cyklo nadšenci ocení mnoho cyklotras.

Lokalita umístění pozemku se nachází v nové zástavbě rodinných domů. Je to velmi klidná část obce, kde se nemusíte bát děti pustit hrát si na zahradu či před dům. Součástí nové zástavby bude i developerem zbudované dětské hřiště na dohled od Vašeho budoucího domu.

Dle platného územního plánu je pozemek určen k výstavbě rodinného domu. Přímo na hranici pozemku jsou přípojky na elektřinu (sloupek) a vodu. Plyn je možno napojit. Kanalizaci je potřeba řešit čističkou odpadních vod. Přístup na pozemek je z veřejné komunikace.

Možnost financování hypotéčním úvěrem, který Vám může pomoci zajistit naše společnost eDO finance. 

Pro více informací volejte 733 228 816

Video prohlídka pozemku

Foto prohlídka pozemku

Cena pozemku

3 260 000 Kč

Pokud Vás zaujal způsob propagace této nemovitosti a rádi byste využili mých služeb, neváhejte mě kontaktovat

Stanislav Černý

Telefon

+420733228816

Email

info@stanislavcerny.cz

1 + 8 =