Rodinný dům, Herink

 

Rád bych vám nabídl krásný rodinný dům o dispozici 5+kk kousek za Prahou v obci Herink. Dům je zasazen do klidné zástavby rodinných domů, kde se nebudete bát pustit své dítě si hrát na silnici.

Dům o rozloze 126 m2 stojí na parcele s výměrou 687 m2. K pozemku patří dvě parkovací místa, která jsou ohraničena plotem s přímým vstupem na pozemek. Z obývacího pokoje máte přístup na příjemné posezení na terase. Zahrada nabízí dostatek prostoru k odpočinku i hře s dětmi.

Obývací pokoj je příjemně rozdělený na část jídelní s kuchyní a odpočinkovou. V domě dále nalezneme dva dětské pokoje, pracovnu, technickou místnost, toaletu, koupelnu a ložnici. Ložnice má vlastní šatnu a přístup ven. Provoz domu je úsporný, hlavně tedy z toho důvodu, že se jedná o zateplenou dřevostavbu s plastovými okny s trojskly. Vytápění je řešeno podlahovým topením, ohřev vody elektrickým bojlerem.

Herink leží hned vedle Jesenice, Dobřejovic, Průhonic nebo pražských Kunratic a Chodova. Naleznete tam veškerou občanskou vybavenost, která vám bude dobře dostupná buď autobusem, případně vám zabere pár minut autem.

Financování je možné úvěrem, se kterým Vám velmi rádi pomůžeme v naší společnosti eDO Finance.

Pro více informací mě kontaktujte.

Bydlení je vhodné pro náročné zájemce hledající klidnou lokalitu s dostupností do Mladé Boleslavi. Financování je možné úvěrem, se kterým Vám velmi rádi pomůžeme v naší společnosti eDO Finance. Pro více informací volejte 733 228 816

Výstavba: 2018
Podlahové topení v celém domě
Terasa

Dispozice: 5+kk
Obytná plocha: 126
Pozemek: 687 m2

Video prohlídka domu

Foto prohlídka domu

Půdorys domu

Cena nemovitosti

14 900 000 Kč

Pokud Vás zaujal způsob propagace této nemovitosti a rádi byste využili mých služeb, neváhejte mě kontaktovat

Stanislav Černý

Telefon

+420733228816

Email

info@stanislavcerny.cz

15 + 13 =